Apteczka pierwszej pomocy gastronomiczna, przygotowana specjalnie dla przedsiębiorstw z wdrożonym systemem HACCP.
Apteczka przemysłowa HACCP doskonale nadaje się do wszelkich obiektów gastronomicznych zajmujących się przygotowaniem i przetwórstwem żywności, oraz związanych z przemysłem spożywczym.
W skład apteczki wchodzą m.in.
niebieskie plastry, wykrywalne przez detektory metalu, niebieskie rękawiczki winylowe, płyn do odkażania rąk i specjalne worki foliowe.
W apteczce znajdziemy również
różnego rodzaju opatrunki hydrożelowe. Pamiętajmy, że oparzenia to jedne z najczęstszych urazów w przemyśle gastronomicznym.
Opatrunki hydrożelowe zapewnią szybkie schłodzenie i uśmierzenie bólu przy oparzeniach.
Apteczka posiada stelaż mocujący do ściany, dzięki czemu można ją powiesić w widocznym i łatwo dostępnym miejscu dla wszystkich pracowników. W razie urazu, możemy ją szybko zdjąć i przenieść w miejsce zdarzenia.
Skład:
HACCP
Rozmiar opakowania:
280 x 200 x 115 mm
- Wyrób spełnia wymagania norm Unii Europejskiej.
- Apteczka posiada stelaż mocujący do ściany.
- Waga: 1,7 kg
Skład apteczki:
- 2 szt. Opatrunek indywidualny G
- 2 szt. Opaska elastyczna 4m x 6cm
- 1 szt. Opaska elastyczna 4m x 8cm
- 2 szt. Chusta trójkątna
- 1 kpl. Zestaw plastrów wykrywalnych:
- 10 szt - 1,9x7,2 cm,
- 10 - szt 2,5 x 7,2cm
- 8 szt. Rękawiczki jednorazowe nitrylowe
- 1 szt. Zestaw do płukania oka
- 1 szt. Koc ratunkowy
- 3 szt. Kompres 10x10 (pak po 2szt.)
- 2 szt. Chusta opatrunkowa 60 x 80cm
- 3 szt. Opatrunek Hydrożelowy
- 1 szt. Płyn do odkażania rąk
- 5 szt. Worek foliowy
- 1 szt. Nożyczki 14,5 cm
- 1 szt. Opatrunek/siatka opatrunkowa typu codofix
- 1 szt. Instrukcja udzielania pierwszej pomocy wraz z wykazem telefonów alarmowych
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.